Nepřehlédněte

Zažijte podzim v lázních a přitom v krásné přírodě! Hotel NIVAMARE aktuálně nabízí hotelové ubytování se snídaní, volným vstupem do vnitřního bazénu a dvoupodlažního wellness se saunovým světem a whirpooly s překrásnými výhledy do okolní přírody. Děti jsou u nás vítány. Hotel je ve zkušebním provozu od července, naše služby pro Vás postupně dolaďujeme.

Lázeňský hotel NIVAMARE Luhačovice

Video prezentace Lázeňského hotelu NIVAMARE

Zveme vás na krátkou návštěvu hotelu NIVAMARE

Hotel s krásným výhledem na luhačovickou přehradu

  • Lázeňský hotel NIVAMARE je součástí skupiny lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.
  • Hotel se nachází cca 1,5 km od lázeňské kolonády a centra Luhačovic, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování kategorie standard, superior, exclusive, exclusive+.
  • Předností hotelu je jeho poloha nedaleko lázeňské kolonády, v blízkosti Luhačovické přehrady v naprosto nerušeném klidném prostředí s výhledy na okolní louky a lesy.
  • Dvoupodlažní wellness zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V hotelu nechybí jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén.
  • Vybavení a služby pro děti - venkovní dětské hřiště.
  • Konferenční prostory s technickým vybavením až pro 60 osob, možnost pořádání oslav a společenských událostí.

Aktuality

Katalog lázeňských a relaxačních pobytů ROYAL SPA

29. 11. 2022

Prohlédněte si katalog pobytů platný od 1.1.2023

Katalog nejoblíbenějších pobytů si můžete prohlédnout z pohodlí domova a přes online rezervační systém si objednat lázně...

11. 7. 2022

LÁZEŇSKÝ HOTEL NIVAMARE V LUHAČOVICÍCH OTEVŘEN

Lázeňská skupina ROYAL SPA otevřela v Luhačovicích nový lázeňský hotel NIVAMARE. V červenci mohou hosté otestovat zkušební provoz za zaváděcí ceny.   TĚŠÍME...