Nepřehlédněte

Zažijte léto v lázních a přitom v krásné přírodě! Hotel NIVAMARE aktuálně nabízí hotelové ubytování se snídaní, volným vstupem do venkovního vyhřívaného bazénu a dvoupodlažního wellness se saunovým světem a whirpooly s překrásnými výhledy do okolní přírody. Děti jsou u nás vítány.

Lázeňský hotel NIVAMARE Luhačovice

Video prezentace Lázeňského hotelu NIVAMARE

Zveme vás na krátkou návštěvu hotelu NIVAMARE

Hotel s krásným výhledem na luhačovickou přehradu

  • Lázeňský hotel NIVAMARE je součástí komplexu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.
  • Hotel se nachází cca 1,5 km od lázeňské kolonády a centra Luhačovic, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování kategorie standard, superior, exclusive, exclusive+.
  • Předností hotelu je jeho poloha nedaleko lázeňské kolonády, v blízkosti Luhačovické přehrady v naprosto nerušeném klidném prostředí s výhledy na okolní louky a lesy.
  • Dvoupodlažní wellness zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V hotelu nechybí jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén.
  • Vybavení a služby pro děti - venkovní dětské hřiště.
  • Konferenční prostory s technickým vybavením až pro 60 osob, možnost pořádání oslav a společenských událostí.

Aktuality

11. 7. 2022

LÁZEŇSKÝ HOTEL NIVAMARE V LUHAČOVICÍCH OTEVŘEN

Lázeňská skupina ROYAL SPA otevřela v Luhačovicích nový lázeňský hotel NIVAMARE. V červenci mohou hosté otestovat zkušební...

Využijte platbu kartou on-line

11. 7. 2022

Využijte platbu kartou on-line

Vážení přátelé, jedním z našich hlavních cílů je poskytované služby vám, našim zákazníkům, neustále zlepšovat a modernizovat. Přinášíme vám proto možnost platby...