Nepřehlédněte

Zažijte podzim v lázních a přitom v krásné přírodě! Hotel NIVAMARE aktuálně nabízí hotelové ubytování se snídaní, volným vstupem do vnitřního bazénu a dvoupodlažního wellness se saunovým světem a whirpooly s překrásnými výhledy do okolní přírody. Děti jsou u nás vítány. Hotel je ve zkušebním provozu od července, naše služby pro Vás postupně dolaďujeme.

Lázeňský hotel NIVAMARE Luhačovice

Video prezentace Lázeňského hotelu NIVAMARE

Zveme vás na krátkou návštěvu hotelu NIVAMARE

Hotel s krásným výhledem na luhačovickou přehradu

  • Lázeňský hotel NIVAMARE je součástí skupiny lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice.
  • Hotel se nachází cca 1,5 km od lázeňské kolonády a centra Luhačovic, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování kategorie standard, superior, exclusive, exclusive+.
  • Předností hotelu je jeho poloha nedaleko lázeňské kolonády, v blízkosti Luhačovické přehrady v naprosto nerušeném klidném prostředí s výhledy na okolní louky a lesy.
  • Dvoupodlažní wellness zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V hotelu nechybí jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén.
  • Vybavení a služby pro děti - venkovní dětské hřiště.
  • Konferenční prostory s technickým vybavením až pro 60 osob, možnost pořádání oslav a společenských událostí.

Aktuality

11. 7. 2022

LÁZEŇSKÝ HOTEL NIVAMARE V LUHAČOVICÍCH OTEVŘEN

Lázeňská skupina ROYAL SPA otevřela v Luhačovicích nový lázeňský hotel NIVAMARE. V červenci mohou hosté otestovat zkušební...

Využijte platbu kartou on-line

11. 7. 2022

Využijte platbu kartou on-line

Vážení přátelé, jedním z našich hlavních cílů je poskytované služby vám, našim zákazníkům, neustále zlepšovat a modernizovat. Přinášíme vám proto možnost platby...