HEALTH BALANCE

hotelu NIVAMARE poskytujeme maximální péči o hosty na základě našich mnohaletých zkušeností v oblasti hotelnictví a lázeňství. Pro dosažení nejlepšího efektu nabízených pobytových balíčků jsme vytvořili dle potřeb našich klientů speciální programy zaměřené na HEALTH BALANCE. Tyto HEALTH BALANCE pobyty vychází z našeho vlastního celostního přístupu HEALTH BALANCE POINT®.

Programy speciálních HEALTH BALANCE pobytů v hotelu NIVAMARE byly vytvořeny ve spolupráci s profesionály v oboru. Pobyty jsou zastřešovány našim týmem zkušených zdravotních koučů, lékařů, fyzioterapeutů a nutriční specialistkou, kteří mají širokou odbornost a mnohaletou praxi ve svém oboru.
Spolupracujeme také s psychology, lektory jógy a dalšími odborníky.

Kdy ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se přizpůsobit jeho potřebám a přáním. Naším cílem je nalezení rovnováhy Vašeho zdraví.

VODA, DOTEK, MYSL, AKTIVITA, VÝŽIVA a RELAXACE - základní elementy našeho „kruhu zdraví" a lidské potřeby, které zcela naplňují filosofii naší péče o hosty ve všech hotelech a resortech ROYAL SPA.  

Nebyl nalezen žádný záznam odpovídající zadaným parametrům.