Rezervace ubytování v hotelu NIVAMARE

Na této stránce naleznete bližší informace o rezervaci pobytu v našich hotelech a obchodní podmínky platné pro lázeňskou společnost Léčebné lázně - Sanatorium MIRAMARE Luhačovice, s.r.o., kam patří lázeňské hotely MIRAMARE, VILA ANTOANETA, Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA a Lázeňský hotel NIVAMARE Luhačovice.

On-line rezervace - pohodlně a okamžitě

Výhodou on-line rezervace ubytování je jeho rychlost, jednoduchost a přehlednost. V on-line rezervačním systému můžete zjistit volný termín a  aktuální cenu vybraného pobytu, v případě zájmu rezervaci ubytování dokončit a rovnou i zaplatit kartou přes zabezpečenou platební bránu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vybraný pobyt a termín můžete odeslat formou nezávazné poptávky, kterou naleznete v detailu pobytu. Nezávazná poptávka bude zpracována a odeslána na Váš email do 24 hod.

Obchodní podmínky

Těmito všeobecnými obchodními podmínkami se řídí jednání mezi klientem a ubytovatelem, které není upraveno odchylně individuální smlouvou.

VYŘIZOVÁNÍ STÍŽNOSTÍ

Stížnost může podat každý klient proti činnostem souvisejících se službami poskytovatele, proti kterému směřuje a to písemně, na recepci hotelu.