Za letními zážitky na NIVAMARE

9. 5. 2024 - Barbora Petrůjová

V okolí Luhačovic a Pozlovic je nepřeberné množství možností, jak si užít volný čas a objevovat krásy této oblasti. Ať už jste nadšenci do turistiky, koupání, výstav či kávoví maniaci, nudit se opravdu nebudete.

 

Letní dovolená v Luhačovicích
Letní dovolená v Luhačovicích

Proč strávit letní dovolenou právě v lázních? Odpočine si tělo i duše!

 

Sluneční světlo podporuje tvorbu vitaminu D a zlepšuje náladu. Pozitivní vliv na duševní zdraví je tedy nezpochybnitelný - procházky v lese, odpočinek u vody či cvičení na čerstvém vzduchu - to vše pomáhá snižovat stres, úzkost a depresi, podobně jako masáže a wellness procedury. Pohyb v přírodě poskytuje širokou škálu benefitů pro zdraví a pohodu. Jedním z hlavních je fyzická aktivita, která podporuje sílu, vytrvalost a flexibilitu těla. Navíc možnost sdílet zážitky s rodinou, přáteli či nově poznanými lidmi posiluje mezilidské vztahy a podporuje pocit sounáležitosti. Společné aktivity jako turistika, cyklistika ale i výlety za kulturou a gastronomií vytvářejí nezapomenutelné zážitky na celý život. A u nás se dokonce nemusíte loučit s domácími mazlíčky! Pejsci menších a středních plemen jsou u nás vítáni a bude o ně postaráno stejně skvěle jako o vás samotné.

 

Nivamare Wellness

Na pobytu Letní speciál, který Vám nabízíme v lázeňském hotelu NIVAMARE, je možné strávit 5 nebo 7 nocí a díky němu získáte ubytování dětí na přistýlce zdarma, slevu 10% na nabídku procedur, 2x nebo 3x (dle délky pobytu) přístrojovou masáž v masážním křesle, polopenzi a vstupy jak do vnitřního bazénu, tak do venkovního (vyhřívaného) bazénu i luxusního dvoupodlažního wellness s rozsáhlým saunovým světem. Speciální cena této nabídky platí od 1.6. do 30.9.2024.

"PAMATUJEŠ, JAK JSME BYLI NA DOVOLENÉ V LUHAČOVICÍCH?"

 

Objevujte lázeňské parky, prohlédněte si stáčírnu Vincentky, udělejte si památeční fotky na kolonádě, dejte si skvělou kávu v místní pražírně Lázeňská káva, skleničku vína v jazzové pohodě kavárny Marco Polo či nově zrekonstruovaných okouzlujících Slunečních lázních

V letních měsících si můžete vychutnat koupání a vodní sporty na některém z místních jezer či koupališť, výlety na kole a turistika nabízejí zase skvělý způsob, jak objevovat okolí a zároveň si prověřit svou fyzičku na čerstvém vzduchu. 

Vyzkoušejte tradiční kuchyni v místních restauracích a hospůdkách a ochutnejte místní speciality, jako jsou teplé lázeňské oplatky, luhačovické koláče, nebo pravou moravskou slivovici. Pivo z místního minipivovaru Komonec Vám dokonce načepujeme přímo u nás v hotelu NIVAMARE a můžete si jej vychutnat třeba u zmíněného venkovního bazénu s dechberoucím panoramatickým výhledem. 

A o kulturní programy a akce v Luhačovicích také není nouze. Navštívit můžete místní muzea, historické památky nebo se zúčastnit tradičních folklorních festivalů či koncertů.

Tak už máte vybráno kam se vydáte jako první? Dopřejte si nezapomenutelné okamžiky v srdci největších moravských lázní a využijte naší lákavé ceny, speciálně navržené pro žádané pobyty v letních měsících. Těšíme se na vás!

 

Léto u bazénu