Nabídka pobytů

V červenci jsme zahájili provoz v našem novém Lázeňském hotelu NIVAMARE Luhačovice. Zažijte láznění v krásné přírodě! Hotel NIVAMARE aktuálně nabízí hotelové ubytování se snídaní, volným vstupem do dvoupodlažního wellness se saunovým světem a whirpooly s překrásnými výhledy do okolní přírody, vstupem do venkovního vyhřívaného bazénu (v letních měsících) a vnitřního bazénu. Děti jsou u nás vítány.

Ke každému pobytu je možno objednat a dokoupit procedury z naší nabídky přímo na místě v hotelu. Kapacita procedur omezena!

Rezervace na pobyty:

Vybraný pobyt a termín můžete odeslat formou nezávazné poptávky nebo rezervovat pomocí online rezervace, kterou naleznete v detailu pobytu. Nezávazná poptávka bude zpracována a odeslána na Váš email do 48 hod.

 

Hotelový pobyt Přespěte a posnídejte

NIVAMARE Luhačovice

Ubytování na 1 a více nocí s hotelovou snídaní, vstup do dvoupodlažního wellness se saunovým světem, vstup do vyhřívaného venkovního bazénu.

Hotelový pobyt se snídaní je určen nejen pro ty, kteří hledají krátké ubytování, ale také pro všechny, kteří se chtějí pozastavit a vyzkoušet si náš luxusní wellness.

od 1 550 Kč / 1 noc / os.

Hotelový pobyt Přespěte a povečeřte

NIVAMARE Luhačovice

Ubytování na 1 a více nocí s polopenzí, vstup do dvoupodlažního wellness se saunovým světem, vstup do vyhřívaného venkovního bazénu.

Navštivte náš Lázeňský hotel Nivamare, povečeřte a přespěte. Nabízíme ubytování v krásném prostředí uprostřed nádherné přírody. Užijte si výlety do okolí a na nedalekou přehradu.

od 1 800 Kč / 1 noc / os.

Relaxační wellness pobyt

NIVAMARE Luhačovice

Ubytování na 2 až 5 nocí s polopenzí, 1 až 2 procedury, vstup do dvoupodlažního wellness se saunovým světem, vstup do vyhřívaného venkovního bazénu.

Zažijte náš nevšední wellness ve všedních dnech s překrásnými výhledy na okolní lesy. Nechte se od nás hýčkat a relaxujte při našich procedurách a dobrém jídle.

od 3 940 Kč / 2 noci / os.