Zažij lázně jinak v hotelu NIVAMARE

16. 2. 2023 -

Pokud i Vy právě teď hledáte odpovědi na níže uvedené otázky, jste na správném místě. Pomůžeme Vám odpočinout si od každodenního shonu, načerpat novou energii v léčivém prostředí oblíbených lázní Luhačovice a naším cílem bude také předat Vám inspiraci ke zvládání moderního stylu života.

„Chceš zlepšit svůj život?"

„Je toho na tebe moc?"

„Drtí tě moderní styl života?"

„Zajímáš se o osobní rozvoj?"

„Chceš vědět, co je klíčem k dlouhodobé spokojenosti?"

Zažij lázně jinak v hotelu NIVAMARE
Zažij lázně jinak v hotelu NIVAMARE

 

Sestavili jsme pro Vás pobyt nesoucí pod svým názvem myšlenku celého programu tj. ZAŽIJ KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ". Plán pobytu kombinuje nejrůznější možnosti relaxace a edukačně zážitkové workshopy, ve kterých se dozvíte, co přinesly vědecké výzkumy na téma šťastný a dlouhodobě spokojený život a jakými technikami můžete svůj život zlepšit. Na závěr pobytu zažijete vybrané techniky Mindfullness přístupu. Věříme, že odjedete odpočatí, plní energie a s praktickými návody, jak udělat něco pro své fyzické a psychické zdraví.

PROČ HOTEL NIVAMARE?

Lázně Luhačovice jsou oblíbeným místem, do kterého jezdí lidé z ČR i ze světa za účelem odpočinku a léčení. Toto místo nabízí mnoho architektonických skvostů, léčivé prameny, úchvatnou přírodu a širokou nabídku lázeňských služebLázeňský hotel NIVAMARE v Pozlovicích má ambici, být místem, ve kterém se lidé zrelaxují a zároveň se dozví a zažijí nejrůznější aspekty zdravého životního stylu. Za tímto účelem jsme vytvořili relaxačně-zážitkový program, který naplno využije potenciál Lázeňského hotelu NIVAMARE, a do kterého se lidé budou rádi vracet. Program ZAŽIJ LÁZNĚ JINAK" bychom v hotelu NIVAMARE chtěli postupně rozšiřovat o další zajímavé programy pobytů zaměřené na zdravý životní styl a inspirovat Vás tak k osobnímu rozvoji a zvládání moderního stylu života.

O POBYTU „KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ"

Pobyt v termínu od 23. - 26. 3. 2023 je určen pro skupinu 15 - 20 osob procházející společným programem. Zároveň má každý jednotlivec dostatečný prostor pro individuální relaxaci. Pobytem provází kouč zdravého životního stylu, který zajišťuje průběh celého programu a je po celou dobu k dispozici pro osobní konzultace. Edukačně zážitkovými workshopy provází zkušený psychoterapeut, který má mnohaletou praxi v práci s úspěšnými a vysoce vytíženými lidmi. Program tohoto pobytu bude pestrý. Od úvodního přivítání a seznámení se s hotelem NIVAMARE a městem Luhačovice, přes obohacující workshopy na nejrůznější témata vnitřního rozvoje až po lekce jógy. Nebudou chybět saunové rituály a večerní návštěva stylového dvoupodlažního wellness přímo v hotelu NIVAMARE. Pobyt je vhodný pro aktivní a pracovně vytížené lidi, kteří už delší dobu vnímají negativní vliv moderního stylu života na jejich vitalitu, fyzické a duševní zdraví, kvalitu spánku, výkonnost v práci a domácí pohodu. Chtějí efektivně zrelaxovat a zároveň se v dobrém rozpoložení dozvědět něco inspirativního a užitečného o tom, jak shon každodenního života zvládnout. Pobytem vás budou provázet lidé z oblasti psychoterapie, kteří mají velké pochopení pro výzvy hektického způsobu života a to jak z odžitých tak profesních zkušeností. 

Celý harmonogram pobytu zde.

Nabídka pobytu:

Relaxační wellness pobyt

NIVAMARE Luhačovice

MIMO VÍKENDY A SVÁTKY ubytování na 2-5 nocí s polopenzí, 1-2 procedury, vstup do wellness se saunami, vyhřívaného venkovního a vnitřního bazénu

Zažijte náš nevšední wellness ve všedních dnech. Vychutnejte si překrásné výhledy na okolní lesy a přírodu. Nechte se od nás hýčkat a relaxujte při našich procedurách a dobrém jídle.

-25%
4 160 Kč
od 3 120 Kč / 2 noci / os.

Víkendové wellness pohlazení

NIVAMARE Luhačovice

Pobyt na 2 nebo 3 noci s polopenzí, uvítací drink, 2 procedury, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, wellness se saunovým světem, dárek na rozloučenou

Užijte si víkend naplno! Doplňte energii a relaxujte. Pohlaďte tělo i duši ve wellness s úžasnými výhledy do přírody a detoxikujte organismus v našich krásných saunách. Těšíme se na Vás!

-25%
6 735 Kč
od 5 051 Kč / 3 noci / os.

Letní speciál na 5 nebo 7 nocí

NIVAMARE Luhačovice

Pobyt na 5 nebo 7 nocí s polopenzí, SLEVA 10 % na procedury, venkovní vyhřívaný bazén, wellness se saunovým světem, dítě ZDARMA.

Užijte si LÉTO v krásném vyhřívaném bazénu přímo u hotelu. V blízkosti Vás nadchne příjemná procházka kolem přehrady nebo nedaleký lázeňský park a kolonáda v Luhačovicích. Odpočívejte, relaxujte a nechte se hýčkat v NIVAMARE.

od 7 600 Kč / 5 nocí / os.

Spánkový balanc

NIVAMARE Luhačovice

Inovativní pobyt z naší nabídky HEALTH BALANCE, který Vám ukáže cestu ke zdravému a kvalitnímu spánku. POBYT ZÍSKAL PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ ESPA 2023.

Pobyt na 5 a více nocí s polopenzí, propojující monitoring spánku, světelnou terapii a regenerační procedury tak, abychom optimalizovali Vaši spánkovou hygienu. Pobyt probíhá v pokojích vybavených speciálním biodynamickým osvětlením a senzorickými podložkami pro...

od 11 200 Kč / 5 nocí / os.

PROČ S NÁMI

Dáme Vám impuls prostřednictvím tohoto prodlouženého víkendu „ZAŽÍT KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ" a možnost naplno využít potenciál oblíbených lázní a hotelu NIVAMARE, který Vás zpomalí, zregeneruje a otevře Vám nové obzory poznání na cestě k zdravějšímu životnímu stylu.

Kontaktujte nás

Chcete si vyzkoušet pobyt a zažít klid v neklidné době na vlastní kůži? Neváhejte si pobyt objednat přes online rezervaci, nebo nám napište na uvedené kontaktní údaje hotelu NIVAMARE.

Tel.:  577 131 326

E-mail: sales@nivamare.cz