„Chceš zlepšit svůj život?"

„Je toho na tebe moc?"

„Drtí tě moderní styl života?"

„Zajímáš se o osobní rozvoj?"

„Chceš vědět, co je klíčem k dlouhodobé spokojenosti?"

Pokud i Vy právě teď hledáte odpovědi na tyto otázky, jste na správném místě. Pomůžeme Vám odpočinout si od každodenního shonu, načerpat novou energiiléčivém prostředí oblíbených lázní Luhačovice a naším cílem bude také předat Vám inspiraci ke zvládání moderního stylu života.
Sestavili jsme pro Vás pobyt nesoucí pod svým názvem myšlenku celého programu tj. „ZAŽIJ KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ". Plán pobytu kombinuje nejrůznější možnosti relaxace a edukačně zážitkové workshopy, ve kterých se dozvíte, co přinesly vědecké výzkumy na téma šťastný a dlouhodobě spokojený život a jakými technikami můžete svůj život zlepšit. Na závěr pobytu zažijete vybrané techniky Mindfullness přístupu. Věříme, že odjedete odpočatí, plní energie a s praktickými návody, jak udělat něco pro své fyzické a psychické zdraví.

PROČ HOTEL NIVAMARE?

Lázně Luhačovice jsou oblíbeným místem, do kterého jezdí lidé z ČR i ze světa za účelem odpočinku a léčení. Toto místo nabízí mnoho architektonických skvostů, léčivé prameny, úchvatnou přírodu a širokou nabídku lázeňských služebLázeňský hotel NIVAMARE v Pozlovicích má ambici, být místem, ve kterém se lidé zrelaxují a zároveň se dozví a zažijí nejrůznější aspekty zdravého životního stylu. Za tímto účelem jsme vytvořili relaxačně-zážitkový program, který naplno využije potenciál Lázeňského hotelu NIVAMARE, a do kterého se lidé budou rádi vracet. Program „ZAŽIJ LÁZNĚ JINAK" bychom v hotelu NIVAMARE chtěli postupně rozšiřovat o další zajímavé programy pobytů zaměřené na zdravý životní styl a inspirovat Vás tak k osobnímu rozvoji a zvládání moderního stylu života.

O POBYTU „KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ"

Pobyt je určen pro skupinu 15 - 20 osob procházející společným programem. Zároveň má každý jednotlivec dostatečný prostor pro individuální relaxaci. Pobytem provází kouč zdravého životního stylu, který zajišťuje průběh celého programu a je po celou dobu k dispozici pro osobní konzultace. Edukačně zážitkovými workshopy provází zkušený psychoterapeut, který má mnohaletou praxi v práci s úspěšnými a vysoce vytíženými lidmi. Program tohoto pobytu bude pestrý. Od úvodního přivítání a seznámení se s hotelem NIVAMARE a městem Luhačovice, přes obohacující workshopy na nejrůznější témata vnitřního rozvoje až po lekce jógy. Nebudou chybět saunové rituály a večerní návštěva stylového dvoupodlažního wellness přímo v hotelu NIVAMARE. Pobyt je vhodný pro aktivní a pracovně vytížené lidi, kteří už delší dobu vnímají negativní vliv moderního stylu života na jejich vitalitu, fyzické a duševní zdraví, kvalitu spánku, výkonnost v práci a domácí pohodu. Chtějí efektivně zrelaxovat a zároveň se v dobrém rozpoložení dozvědět něco inspirativního a užitečného o tom, jak shon každodenního života zvládnout. Pobytem vás budou provázet lidé z oblasti psychoterapie, kteří mají velké pochopení pro výzvy hektického způsobu života a to jak z odžitých tak profesních zkušeností

>> Nabídka pobytu

 

PROČ S NÁMI

Dáme Vám impuls prostřednictvím tohoto prodlouženého víkendu „ZAŽÍT KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ" a možnost naplno využít potenciál oblíbených lázní a hotelu NIVAMARE, který Vás zpomalí, zregeneruje a otevře Vám nové obzory poznání na cestě k zdravějšímu životnímu stylu.

Kontaktujte nás

Chcete si vyzkoušet pobyt a zažít klid v neklidné době na vlastní kůži? Neváhejte si pobyt objednat přes online rezervaci, nebo nám napište na uvedené kontaktní údaje hotelu NIVAMARE.

Tel.:  577 131 326

E-mail: sales@nivamare.cz

 

Jaké pobyty DÁLE PŘIPRAVUJEME?

  • Anti-stress pobyt neboli odpočinkový a relaxační pobyt. Hosté se mohou těšit na balíček nejrůznějších služeb, které podporují celkový relaxační efekt pobytu. Menu těchto služeb bude pestré, budeme jej v čase rozšiřovat a klient bude mít možnost volby podobně jako u nabídky procedur. Pobyt bude součástí standardní nabídky pobytů v hotelu NIVAMARE.
  • Pobyt zaměřený na zdravý spánek, kdy budou ve vybraných pokojích umístěny speciální podložky nebo jiné snímací zařízení, které umožní pokročilou diagnostiku spánku s možností následných konzultací a následné lázeňské péče. Pokoje budou laděné pro co nejkvalitnější spánek. Hlavním cílem bude objektivně prokázat zlepšení kvality spánku v průběhu pobytu a zároveň diagnostikovat nejrůznější zdravotní problémy z naměřených dat.