NOVĚ NA NIVAMARE - JÁVSKÝ MASÁŽNÍ SALON

29. 5. 2024 - Barbora Petrůjová

Od 1.6. 2024 budou mít klienti v lázeňském a wellness hotelu NIVAMARE k dispozici nově také jávské masáže. Rodilá jávská masérka bude poskytovat nejen širokou škálu masáží, ale také kosmetickou kúru, manikúru a pedikúru. OBJEVTE SÍLU A RADOST TRADIČNÍCH JÁVSKÝCH MASÁŽÍ VYVÍJENÝCH PO STALETÍ INDONÉSKOU KULTUROU. Přijďte si dopřát relaxaci, regeneraci, stimulaci a výživu těla.

Jávská masérka
Jávská masérka

Jávské masáže jsou starobylé léčebné techniky, které mají své kořeny v bohaté indonéské kultuře. Tyto masáže kombinují hluboké tlakové techniky, hnětení svalů a protahování, aby uvolnily napětí, zlepšily krevní oběh a podpořily celkovou harmonii těla a mysli. Jsou oblíbené pro svou schopnost přinášet hlubokou relaxaci a úlevu od stresu.

Masérky, které poskytují jávské masáže, používají směs přírodních olejů a aromaterapeutických esencí, které nejen podporují relaxaci, ale také vyživují pokožku. Během masáže jsou stimulovány energetické body a meridiány těla, což přispívá k rovnováze tělesné energie a celkovému pocitu pohody.

Vyzkoušejte jávské masáže v hotelu NIVAMARE a objevte léčivou sílu tradic, které byly po staletí předávány z generace na generaci. Nechte se hýčkat rodilou jávskou masérkou a zažijte autentický dotek Indonésie, který vás zanechá svěží, uvolněné a plné nové energie.

 

Objednejte se nyní