Limitovaný Valentýn s 20% slevou a lahví sektu na pokoji

31. 1. 2024 -

Naše dva oblíbené wellness balíčky v hotelu NIVAMARE v Luhačovicích se ve dnech 12. – 18. 2. 2024 proměnují na valentýnské pobyty s mimořádnou slevou 20 %. Zarezervujte si Víkendové wellness pohlazení nebo Relaxační wellness pobyt s valentýnskou 20% slevou a lahví sektu na pokoji jako dárek. A ta pravá romantika ve dvoupodlažním wellness může začít! 

Valentýnská akční nabídka pobytů v hotelu NIVAMARE Luhačovice
Valentýnská akční nabídka pobytů v hotelu NIVAMARE Luhačovice

Připravili jsme pro vás výhodný romantický wellness Valentýn doplněný o příjemnou relaxaci ve dvoupodlažním wellness centru přímo v hotelu. Hotel se nachází cca 2 km od centra Luhačovic, na nerušeném klidném místě, obklopeném přírodou s krásnými výhledy na okolní louky a lesy. Relaxaci ve wellness tedy můžete doplnit příjemnými procházkami kolem přehrady. 

VALENTÝNSKÉ POBYTY SE SLEVOU 20 %

Lahev sektu na pokoj jako dárek pro valentýnské hosty v termínu 12. – 18. 2. 2024.

Relaxační wellness pobyt

NIVAMARE Luhačovice

MIMO VÍKENDY A SVÁTKY ubytování na 2-5 nocí s polopenzí, 1-2 procedury, vstup do wellness se saunami, vyhřívaného venkovního a vnitřního bazénu

Zažijte náš nevšední wellness ve všedních dnech. Vychutnejte si překrásné výhledy na okolní lesy a přírodu. Nechte se od nás hýčkat a relaxujte při našich procedurách a dobrém jídle.

-25%
4 160 Kč
od 3 120 Kč / 2 noci / os.

Víkendové wellness pohlazení

NIVAMARE Luhačovice

Pobyt na 2 nebo 3 noci s polopenzí, uvítací drink, 2 procedury, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, wellness se saunovým světem, dárek na rozloučenou

Užijte si víkend naplno! Doplňte energii a relaxujte. Pohlaďte tělo i duši ve wellness s úžasnými výhledy do přírody a detoxikujte organismus v našich krásných saunách. Těšíme se na Vás!

-25%
6 735 Kč
od 5 051 Kč / 3 noci / os.

 

V případě zájmu kontaktujte recepci nebo vytvořte rezervaci konktétního pobytu v daném termínu online.