Zimní nabídka

Vstupte do světa pohody a pohádkové zimy v našem Nivamare Hotelu! Přijďte a vyberte si z naší široké škály zimních pobytů, které jsou připraveny zahřát vaše tělo. Získáte výhody díky předčasné rezervaci, která vám zajistí nejlepší termín a ubytování pro plánovaný čas strávený u nás. Ať už toužíte po romantickém víkendu ve dvou nebo rodinném dobrodružství, máme pro vás to pravé.

 

Relaxační wellness pobyt

NIVAMARE Luhačovice

MIMO VÍKENDY A SVÁTKY ubytování na 2-5 nocí s polopenzí, 1-2 procedury, vstup do wellness se saunami, vyhřívaného venkovního a vnitřního bazénu

Zažijte náš nevšední wellness ve všedních dnech. Vychutnejte si překrásné výhledy na okolní lesy a přírodu. Nechte se od nás hýčkat a relaxujte při našich procedurách a dobrém jídle.

od 3 710 Kč / 2 noci / os.

Adventní speciál na Nivamare

NIVAMARE Luhačovice

SPECIÁLNÍ ADVENTNÍ NABÍDKA !! - Super výhodný adventní pobyt na 2 až 5 nocí s polopenzí, procedurami, wellness a saunami se slevou 20%.

Přijeďte si užít luxusní wellness do hotelu Nivamare a prožít kouzelný adventní čas v lázních uprostřed krásné přírody nedaleko Luhačovické přehrady, kam můžete vyrazit na příjemnou zdravotní procházku.

-20%
3 840 Kč
od 3 072 Kč / 2 noci / os.