Nabídka procedur

Zažijte vyjímečný relax v dvoupodlažním wellness centru hotelu NIVAMARE Luhačovice. Při využití naší nabídky procedur si odpočinete a načerpáte novou energii.

CENÍK / CENY ZA OSOBU V KČ

NABÍDKA PROCEDUR – POPIS

 

DOBA

 

CENA

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ

 

Masáž k celkovému uvolnění a zklidnění těla i mysli. Pomocí jemných doteků a příjemné vůně aromatických olejů zmírňuje stres a svalové napětí.

30

min.

700

(KČ)

60

min.

1.350

(KČ)

REKONDIČNÍ MASÁŽ

 

Podporuje uvolnění svalového napětí. Masáž napomáhá regeneraci unavených a přetížených svalů i jako prevence.

30

min.

650

(KČ)

60

min.

1.200

(KČ)

REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHOU

Na chodidlech existuje množství bodů, které promítají různé orgány a části těla. Masáží se uvolňují zablokované energetické dráhy a obnovuje se tok energií v těle. Reflexní masáž působí jednak preventivně, ale může také pomoci od bolestí a zdravotních problémů lidem všech věkových kategorií.

 

30

min.

 

650

(KČ)

ZEŠTÍHLUJÍCÍ SKOŘICOVÁ MASÁŽ

S využitím skořicového oleje a speciálních masérských tahů má tato velmi příjemná masáž zeštíhlující účinek v oblasti ženských problémových partií.

 

30

min.

 

750

(KČ)

WHISKY MASÁŽ

Pánský masážní relaxační olej obsahuje velké množství antioxidantů, které zabraňují stárnutí pokožky a napomáhají její regeneraci. Charakteristická mužná vůně umocňuje příjemný dojem z masáže, která je zakončena skleničkou Whisky.

30

min.

800

(KČ)

KOUPEL S JODOBROMOVOU SOLÍ THERMELOVE

Jodobromová sůl je čistě přírodním produktem nejvyšší kvality, má výjimečné vlastnosti a je charakteristická vysokým obsahem minerálů jako jsou jód, brom, křemík a selen. Koupel v této extrémně minerální soli působí příznivě při kožních onemocněních, napomáhá při poúrazových stavech pohybového ústrojí, kloubních obtížích, revmatismu, gynekologických a urologických onemocněních.

 

30

min.

 

590

(KČ)

KOUPEL S ŽIVOU MAGNÉZIOVOU SOLÍ THERMALOVE

Tato čistě přírodní magnéziová sůl obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů, jejichž omlazující a povzbuzující účinky jsou známy již po staletí. Pravidelné koupele v lázni s přidáním magnéziové soli přináší pocit svěžesti a uvolnění. Koupel působí blahodárně na pokožku, kterou regeneruje a vyživuje.

 

30

min.

 

590

(KČ)

KOUPEL SE SOLÍ Z MRTVÉHO MOŘE THERMELOVE

Minerální koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje mimořádně vysoký podíl minerálních látek jako je hořčík, vápník, sodík, draslík a pouze 5,5 % objemu tvoří chlorid sodný. Zpracovává se přímo u Mrtvého moře v Izraeli.

Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace a uvolnění, pleti dodávají minerály a pružnost.

 

30

min.

 

590

(KČ)

KOUPEL S EPSOMSKOU SOLÍ THERMELOVE

Epsomská sůl je přírodním zdrojem hořčíku a síry. Koupel napomáhá k celkové relaxaci a detoxikaci organismu. Hořčík uvolňuje svalstvo a snižuje svalové napětí, síra přispívá k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění.

 

30

min.

 

590

(KČ)

ROMANTICKÁ KOUPEL PRO 2 S KOSMETIKOU TERMELOVE A SKLENICÍ SEKTU

Zažijte romantiku ve dvou ve stylově laděném interiéru ve starodávných měděných vanách se sklenicí sektu. Výběr jakýchkoli dvou koupelí z naší nabídky za zvýhodněnou cenu.

 

30

min.

 

1 000

(KČ)

MEDOVÝ OBKLAD ZAD

Zábal obsahuje 90% čistého včelího vosku, který při zahřívání uvolňuje svoji typickou vůni, je tedy příjemným aromaterapeutickým zážitkem.

Včelí vosk je znám pro své antiseptické a antioxidační účinky a je bohatý na vitamín A.

 

20

min.

 

440

(KČ)

LEVANDULOVÝ OBKLAD ZAD

Aromaterapeutický zážitek z této procedury je velice silný, probouzí smysly a navozuje příjemné pocity. Ulevuje od bolestí hlavy, celkového vyčerpání a stresu, zklidňuje, pomáhá udržet emoční a duševní rovnováhu. Typická vůně levandule je čistá a svěží.

 

20

min.

 

440

(KČ)

OBKLAD SE SMĚSÍ AJURVÉDSKÝCH BYLIN

Kombinace různých ajurvédských bylin uvolňuje zádové svalstvo, horní cesty dýchací a pomáhá cirkulaci krve v oběhovém systému. Obklad účinně působí bolesti zad a migréně.

 

20

min.

 

440

(KČ)

RELAXAČNÍ MASÁŽ NAŠÍ KOSMETIKOU THERMELOVE

Ošetření pleti termální vodou a následná aplikace regeneračního krému THERMELOVE pomocí jemných masážních tahů zlepší prokrvení pokožky, uvolní svaly obličeje a redukuje mimické vrásky.

 

20

min.

 

390

(KČ)

 

poznámka

  • uvedené časy procedur nezahrnují přípravu (čistý čas procedur)
  • PŘI NEDODRŽENÍ ČASU PROCEDUR - STORNOPOPLATEK 50%
  • Kapacita procedur omezena

OBJEDNÁVKA PROCEDUR

Antonína Václavíka 336, Pozlovice, 763 26

+420 577 131 326

info@nivamare.cz

Dárkové poukazy

Věnujte relaxační proceduru formou dárkového poukazu hodnotového.

OBJEDNAT